Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Dit comfortabele Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge hotel is gelegen op alleen 1 km afstand van de Parkingang en binnen 16 minuten wandelafstand van de Raizama Waterval. Dit hotel verleent Wi-Fi in de kamers.
Een korte wandeling brengt je naar Salto Raizama, op 5 minuten lopen vandaan. De Carioquinhas Waterval is op 3 km afstand van het hotel met 6 kamers geplaatst.
Sommige van de wooneenheden van Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge São Jorge zijn voorzien van een patio en een balkon. Een apart toilet en een douche zijn ook inbegrepen in elke unit. De badkamers bieden een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.
Boomerang Pousada Cafe e Bistro zal u verwennen met de Amerikaanse keuken. Het is gelegen in de nabijheid van Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge hotel.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jardim de Maytreia939 km
- Park entrance1242 km
- Sao Bento waterfall933 km
- Almecegas I Waterfalls911 km
- Aldeia Multietnica1937 km
- Trilha da Seriema1248 km
- Parque Nacional da Chapada dos Veadeiros1363 km
- Raizama waterfall947 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Mini bar
- Patio
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge hotel te komen. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge hotel?
Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge hotel moeten tot 10:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Flor De Maio - Vila De Sao Jorge hotel is $28. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in São Jorge?
Dit hotel in São Jorge biedt Kamer met een Queen Size Bed, Standaard Driepersoonskamer en Double Kamer om eruit te kiezen.